O nas

Tworzenie smacznych i niepowtarzalnych drinków to Nasza pasja i sposób na życie. Pomożemy Ci zaskoczyć Twoich gości na wykwintnym przyjęciu, okolicznościowej uroczystości czy wymarzonym weselu. Sprawimy, że wszyscy spędzą niezapomniane chwile przy Naszym koktajl barze. W profesjonalny i nietuzinkowy sposób barmani obsłużą Twoje przyjęcie weselne, firmowe spotkanie, a także prywatną imprezę.

Kim jesteśmy?

Gwarantujemy wykwalifikowaną obsługę barmańską na każdą okazję. Sprawimy, że wszyscy goście wyjdą z imprezy uśmiechnięci i zadowoleni, co więcej, nie będą chcieli jej opuścić.

Wybierając „Koktajl Bar” oszczędzisz czas i pieniądze. Powiedz Nam czego potrzebujesz, a my spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania, zorganizujemy wszystko według Twoich życzeń. Dzięki czemu swoim gościom zapewnisz prawdziwą ucztę zarówno dla ciała jak i duszy. Dodatkowo zatrudnią Państwo wykwalifikowanych barmanów, mających za sobą udział w wielu konkursach barmańskich, zakończonych sukcesami, a także solidnych fachowców znających swoją profesję od podszewki. Kilkuletnia praca za barem pomaga zaspokoić gusta najbardziej wykwintnych gości.
Kokajl Bar będzie „kropką nad i” na Twojej imprezie!

100%
zadowolonych gości
15
lata doświadczeń
18266
zrobionych koktajlów